KATLANABİLİR HIZLI PVC KAPILAR

KATLANIR HIZLI PVC KAPILAR
 
 
 
 
 
 
Tesisinizdeki endüstriyel kapılarda beklentiniz yoğun trafikte zorlu ve değişken hava şartlarında çalışması,günde yüzlerce kez açılıp kapanması, zaman israfı,hava akımlarının asgariye indirilmesi mevcut alanınızın daha da hijyen kalması görüntü ve gürültü kirliliğinin olmaması ise sizin kapınız PAW-FLEX® Endüstriyel PVC Katlanır Hızlı Kapı olmalıdır.
 
PAW-FLEX®’ in hızlı atak ve çok güçlü gövde yapısı sayesinde mevcut kullanılan hantal kapı sistemlerinde ayrıcalıklı olmasını sağlar.
 
PAW-FLEX®’in kendine özgü güçlü yapısı sayesinde dış ve iç cephelerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu benzersiz özellikleri, yüksek çalışma performansı ve estetik yaklaşımı, tesisinizin karlı ve vazgeçilmez ürünüdür.
 
PAW-FLEX® Özel tasarımlı Kontrol Panosu, kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
 
PAW-RMS® Hassas ayarlama noktaları için uygun Switch Gurubu sayesinde kapı sisteminin durma noktalarında sonlandırılması sağlanmaktadır.
 
PAW-FLEX® ‘ in Fotosel Emniyet Sistemi sayesinde kapı hareket halindeyken insan veya cisimlere çarpma riskini asgariye indirir.
 
Enerji kesilmelerinde PAW-FLEX®’in manuel kullanma kolu sayesinde kapı perde sistemi yukarı veya aşağı hareket ettirilerek kapı istenilen konuma getirilir. Daha fazla opsiyonel aksesuar olanakları ile zenginleştirilmiştir
 
 Teknik Bilgiler
 
Kontrol Sistemi 

» Kapı açılma-kapanma konumu
» Otomatik ve manuel kullanım
» Otomatik bekleme süresi
ÖZELLİKLER
PAW FLEX K-1 EKO
Max.Geçiş Ölçüleri
W = 7000 / 12000 mm. H = 6000 / 12000 mm.
Çalışma Voltajı
380 V, 50 Hz.
Motor Gücü
HP 0.75 /3
Kontrol Ünitesi
IP 55  Standart EKO PANO
Max. Açılma hızı
0,70 mt/sn. (--)
Kapanma Hızı
0,70 mt/sn. (--)
PVC Canvas
B.6000 / 900 gr.M2
Acil stop Butonu
+
Manuel
+
Emniyet Fotoseli
+

 

Geri Dön
Adres: DORSİST OTOMATİK KAPI VE ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ 8424/12 Sokak No:6/A Çiğli Izmir Telefon: 0 (232) 322 26 38