HERMETİK AMELİYATHANE KAPILARI

 

 

 

                              Hermetik-Ameliyathane Kapıları
 
Hermetik - Ameliyathane kapıları çoğunlukla hava akışının minimum hijyenik ortamların en üst seviyede bulunması gereken yerlerde yani ameliyathane, laboratuvar vb.. yerlerde uygulanmaktadırlar. Hermetik - Ameliyathane kapıları özel alüminyum çerçevelerin dışı contalanmış iç tarafı ise ;iç ve dış yüzeyleri MDF üzerine lamine kaplı antibaktariyel panellerden oluşmaktadır.Kapıların üzerine açılabilen pencereler sayesinde her iki bölümde rahatlıkla görülebilmektedir.

Firmamız tarafından kullanılan kapılar birçok şartnamede bulunan 24 V DC motorla çalışmakta ve özel olarak üretilmiş elektronik kontrol ünitelesi sayesinde uzun yıllar hizmet edebilmektedir.Ayrıca kapının her iki tarafına monte edilen emniyet fotoselleri sayesinde kapı; geçiş esnasında kapının arasında bulunan cisimlerin zarar görmesinide engeller.Elektrik kesintileri esnasında 4-6 kg/kuvvet ile el ile açılabilme özelliğide bulunan kapılarımıza el butonu, dirsek butonu, diz butonu ve ayak butonlarınıda entegre ederek rahatlıkla çalıştırılabilinir.


 

 

Teklif İsteme Formu

Firma İsmi :
Firma Telefonu :
Firma Maili :
Ad :
Soyad :
İstek :
Adet :
Mesajınız
:
Geri Dön
Adres: DORSİST OTOMATİK KAPI VE ELEKTRONİK GÜVENLİK SİSTEMLERİ 8424/12 Sokak No:6/A Çiğli Izmir Telefon: 0 (232) 322 26 38